After the Rain

Sledovat After the Rain online

★ 7.1 2018 1 Řady AnimovanýKomedieDrama

Chcete sledovat After the Rain? IPTV Setup přináší After the Rain (2018) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je After the Rain?

Akira Tachibana was once the ace of a track club, but an injury forced her to quell her passion for sports. Masami Kondou, a divorced father, had ambitions of being a writer and now manages a restaurant, where Akira works. It is the intersection of Akira and Masami’s seemingly disconnected lives that makes each of them reconsider and redefine everything about themselves.

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 12 — After the Rain · 2018-03-30

The halls after school are filled with students' chatter. The warm heart of youth heats the chilling air. Akira feels as if she is the only one left behind as everything around her changes. Kondo is busy at the restaurant and the company's HQ. He turns to his manuscript at night. Akira thinks of Kondo, and Kondo thinks of Akira. Their thoughts intersect and something lies ahead for their tomorrow.

Žánry
Animovaný, Komedie, Drama
První vysílání
2018-01-12
Hodnocení
★ 7.1 / 10

Hlavní obsazení

  • Hiroaki Hirata Masami Kondou (voice)
  • Sayumi Watabe Akira Tachibana (voice)
  • Emi Miyajima Haruka Kiyan (voice)
  • Haruka Fukuhara Yui Nishida (voice)
  • Junko Takeuchi Yuuto Okajima (voice)
  • Junya Ikeda Takashi Yoshizawa (voice)

Jak sledovat After the Rain na IPTV Setup

Sledovat After the Rain na IPTV Setup zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat After the Rain ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Setup a sledujte After the Rain ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 80 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 280 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.