I Shall Survive Using Potions!

Sledovat I Shall Survive Using Potions! online

★ 7.2 2023 1 Řady AnimovanýAction & AdventureKomedie

Chcete sledovat I Shall Survive Using Potions!? IPTV Setup přináší I Shall Survive Using Potions! (2023) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je I Shall Survive Using Potions!?

Nagase Kaoru, dvaadvacetiletá úřednice, se náhle ocitá v jiném světě. Aby jí pomohla přežít v tomto novém světě, dá bytost, která se rovná jejímu bohu, Kaoru mladší tělo a... schopnost vyrábět šíleně mocné lektvary?! Reinkarnovaná Kaoru musí využít svých znalostí a podvodů, aby přežila!

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 12 — I Shall Survive Using Potions! · 2023-12-24

An epidemic spreads like wildfire throughout the capital of the Kingdom of Jusral, and Kaoru is the only one who can stop it... but that would mean exposing her true identity yet again. Will she ever have the peaceful life she dreamed of?

Žánry
Animovaný, Action & Adventure, Komedie
První vysílání
2023-10-08
Hodnocení
★ 7.2 / 10

Hlavní obsazení

  • Rin Kusumi Kaoru (voice)
  • Tomoyo Takayanagi Francette (voice)
  • Moeka Koizumi Emile (voice)
  • Haruki Iwata Belle (voice)
  • Natsuki Kitagawa Layette (voice)

Jak sledovat I Shall Survive Using Potions! na IPTV Setup

Sledovat I Shall Survive Using Potions! na IPTV Setup zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat I Shall Survive Using Potions! ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Setup a sledujte I Shall Survive Using Potions! ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 80 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 280 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.