Rebecka Martinsson

Sledovat Rebecka Martinsson online

★ 6.4 2017 2 Řady KrimiDramaMysteriózní

Chcete sledovat Rebecka Martinsson? IPTV Setup přináší Rebecka Martinsson (2017) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

Přehrát trailer

O čem je Rebecka Martinsson?

Kriminální série televizních filmů se odehrává v těžko přístupném a mrazivě úchvatném prostředí severního Švédska. Hlavní hrdinkou je právnička Rebecka Martinsson, která navzdory velkolepé kariéře ve významné advokátní firmě ve Stockholmu a solidnímu vztahu s atraktivním přítelem nemá klid. Všechno se změní, když nečekaně umírá její blízká kamarádka z dětství. Rebecka se váhavě vrací za severní polární kruh do městečka Kiruna, kde vyrůstala. Tam zjišťuje, že kamarádčina smrt nebyla žádná nehoda. Ve skutečnosti jde o vraždu. Hned je jí jasné, že nemůže odjet, dokud neodhalí pravdu. Rebecka kontaktuje svou známou Annu Marii Mella, jež pracuje u policie, a zamotá se do vyšetřování. Rychle se ocitá uprostřed vzrušujícího, ale nebezpečného honu na vraha, který může zabíjet znovu. Čím blíže je šokujícímu odhalení, tím více se musí vyrovnávat se strašlivými, traumatickými zážitky z vlastní minulosti...

Nejnovější epizoda

S2 · Epizoda 8 — The Warning Triangle: Part 2 · 2020-05-28

With a main suspect in custody, Rebecka takes the liberty to interrogate him; a faux-pas that gets her removed from the case.

Žánry
Krimi, Drama, Mysteriózní
První vysílání
2017-03-08
Hodnocení
★ 6.4 / 10

Hlavní obsazení

  • Sascha Zacharias Rebecka Martinsson
  • Eva Melander Anna Maria Mella
  • Jakob Öhrman Krister Eriksson
  • Ardalan Esmaili Tommy Rantakyrö
  • Thomas Oredsson Sven-Erik Stålnacke
  • Gunilla Röör Alva Björnfot

Jak sledovat Rebecka Martinsson na IPTV Setup

Sledovat Rebecka Martinsson na IPTV Setup zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Rebecka Martinsson ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi IPTV Setup a sledujte Rebecka Martinsson ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.

Roční · 2 zařízení

Streamujte v 4K dnes večer.

$79/rok

  • 80 000+ živých kanálů v 4K UHD
  • 280 000+ filmů a seriálů
  • Funguje na každém zařízení
  • Okamžitá aktivace
  • 30denní záruka vrácení peněz
Připojilo se 28 400+ spokojených předplatitelů
  1. 01E-mail
  2. 02Účet
  3. 03Aktivovat

Začněte za 60 sekund.

Přihlašovací údaje vám dorazí v okamžiku, kdy dokončíte registraci.