Manto Mavrogenous

Manto Mavrogenous megtekintése online

★ 6.4 1971 95 perc HáborúsDrámaTörténelmi

Szeretnéd nézni a(z) Manto Mavrogenous? A(z) IPTV Setup minden képernyődre elhozza a(z) Manto Mavrogenous (1971) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Manto Mavrogenous?

In Vienna 1820, the Manto Mavrogenous encounters a group of Greek students and talk of revolution to be made. Returning to Greece uncle of the initiates at Friendly Society. Madonna sells its dowry and equip their ships and army to help the revolution. Meet the founder of the Friendly Society, Dimitrios Ypsilanti, and builds relationships with him but encounters the objections of the political leaders of the struggle and particularly of Ioannis Kolettis who fears the two young people like to be the first king of the new nation. To break up the uses of beautiful paintings Niki monk who just came from Paris.

Műfajok
Háborús, Dráma, Történelmi
Bemutató
1971-01-01
Rendező
Kostas Karagiannis
Értékelés
★ 6.4 / 10

Főszereplők

  • Jenny Karezi Manto Mavrogenous
  • Petros Fyssoun Dimitrios Ypsilantis
  • Eleni Erimou Niki Kalogera
  • Alkis Yannakas Salas
  • Stavros Xenidis Ioannis Koletis
  • Lavrentis Dianellos Old Man

Hogyan nézd a(z) Manto Mavrogenous a(z) IPTV Setup oldalon

A(z) Manto Mavrogenous megnézése a(z) IPTV Setup oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Manto Mavrogenous még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV Setup próbát, és nézd a(z) Manto Mavrogenous még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 80 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 280 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.