Temple Grandin

Temple Grandin megtekintése online

★ 7.9 2010 108 perc DrámaTörténelmi

Szeretnéd nézni a(z) Temple Grandin? A(z) IPTV Setup minden képernyődre elhozza a(z) Temple Grandin (2010) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Temple Grandin?

Dr. Temple Grandin professzor az állattartást segítő eszközök kifejlesztésével szerezte hírnevét. Kevesen tudják, hogy Grandin az autizmus egyik formájában, Asperger-szindrómában szenved. Hároméves volt, amikor az autizmust diagnosztizálták nála. Az orvosok azt javasolták az anyjának, hogy adja intézetbe. Ám ő inkább nevelőt fogadott, aki fáradságos munkával elérte, hogy Temple beszélni és írni kezdjen. Miközben a középiskolában a diákok gúnyolódásának céltáblája lett, néhány tanára rájött, hogy a lányt érdeklik az állatok. Az egyetemen pszichológiát és zoológiát tanult, majd ledoktorált, és a nagyüzemi állattartás szakértője lett.

Műfajok
Dráma, Történelmi
Bemutató
2010-02-06
Rendező
Mick Jackson
Értékelés
★ 7.9 / 10

Főszereplők

  • Claire Danes Temple Grandin
  • David Strathairn Professor Carlock
  • Barry Tubb Randy
  • Melissa Farman Alice
  • Charles Baker Billy
  • Blair Bomar Ellen

Hogyan nézd a(z) Temple Grandin a(z) IPTV Setup oldalon

A(z) Temple Grandin megnézése a(z) IPTV Setup oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Temple Grandin még ma

Indítsd el az ingyenes IPTV Setup próbát, és nézd a(z) Temple Grandin még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

Éves · 2 eszköz

Streamelj 4K-ban ma este.

$79/év

  • 80 000+ élő csatorna 4K UHD minőségben
  • 280 000+ film és sorozat
  • Minden eszközön működik
  • Azonnali aktiválás
  • 30 napos pénzvisszafizetési garancia
28 400+ elégedett előfizető csatlakozott
  1. 01E-mail
  2. 02Fiók
  3. 03Aktiválás

Kezdjen el 60 másodperc alatt.

Bejelentkezési adatai a befejezés pillanatában megérkeznek Önhöz.