Bobbi Kristina

Vezi Bobbi Kristina online

★ 7.1 2017 82 min DramăFamilieMuzică

Vrei să vezi Bobbi Kristina? IPTV Setup aduce Bobbi Kristina (2017) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este Bobbi Kristina?

The untold story of Bobbi Kristina Brown is one of adventure, dreams, conflict, perseverance, faith, friendship, and love — a love between mother and daughter. A love often interrupted by success, emotional upheaval and drug addiction but an unshakable,

Genuri
Dramă, Familie, Muzică
Lansare
2017-10-08
Regizor
Ty Hodges
Evaluare
★ 7.1 / 10

Distribuția principală

  • Joy Rovaris Bobbi Kristina
  • Nadji Jeter Nick Gordon
  • Demetria McKinney Whitney Houston
  • Vivica A. Fox Pat Houston
  • Hassan Johnson Bobby Brown
  • Ricco Ross Uncle Ray

Cum să vezi Bobbi Kristina pe IPTV Setup

Vizionarea Bobbi Kristina pe IPTV Setup durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Bobbi Kristina astăzi

Începe proba gratuită IPTV Setup și vezi Bobbi Kristina astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 80.000+ canale live în 4K UHD
  • 280.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.