Shirley Adams

Shirley Adams izle

★ 6.5 2009 90 dk Dram

Shirley Adams izlemek ister misiniz? IPTV Setup, Shirley Adams (2009) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

Shirley Adams konusu nedir?

Shirley Adams spends her days caring for her disabled son, Donovan - he was shot in the back of the neck on his way home from school one afternoon over a year ago. Since then the Adams family has lost all their worldly possessions to medical bills. Shirley has no money, no job and no husband - he left. The shooter is one of Donovan's childhood friends. Her reaction to the betrayal is so overwhelming that she chooses not to tell Donovan in fear of further damaging his already unstable emotional state. Determined to make a change in their lives, Shirley actively decides to embrace their new circumstances, hoping that Donovan will follow her example.

Türler
Dram
Vizyon
2009-10-26
Yönetmen
Oliver Hermanus
Puan
★ 6.5 / 10

Başroldekiler

  • Denise Newman Shirley Adams
  • Keenan Arrison Donovan Adams
  • Emily Child Tamsin
  • Theresa Sedras Kariema Samsodien
  • Gamiet Petersen Kariem Samsodien
  • Travis Snyders Jeremy Jacobs

IPTV Setup üzerinde Shirley Adams nasıl izlenir

IPTV Setup üzerinde Shirley Adams izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Shirley Adams izlemeye bugün başlayın

IPTV Setup ücretsiz denemenizi başlatın ve Shirley Adams içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

Yıllık · 2 cihaz

Bu gece 4K'da izleyin.

$79/yıl

  • 80.000+ canlı kanal 4K UHD kalitesinde
  • 280.000+ film ve dizi
  • Her cihazda çalışır
  • Anında etkinleştirme
  • 30 günlük para iade garantisi
28.400+ mutlu aboneye katıldı
  1. 01E-posta
  2. 02Hesap
  3. 03Etkinleştir

60 saniyede başlayın.

İşlem tamamlandığında giriş bilgileriniz anında size ulaşır.