Alfons Zitterbacke

Дивитися Alfons Zitterbacke онлайн

★ 6.2 1966 68 хв ПригодиСімейнийКомедія

Хочете подивитися Alfons Zitterbacke? IPTV Setup відкриває Alfons Zitterbacke (1966) на всіх ваших екранах у 4K Ultra HD. Ось усе, що потрібно для перегляду.

Про що Alfons Zitterbacke?

Alfons is very unlucky boy. Even when he intends well everything is going wrong, so his life is full of various mishaps.

Жанри
Пригоди, Сімейний, Комедія
Прем'єра
1966-02-24
Режисер
Konrad Petzold
Рейтинг
★ 6.2 / 10

Головні ролі

  • Helmut Rossmann Alfons Zitterbacke
  • Claudia Mögenburg Micki
  • Günther Simon Vater Zitterbacke
  • Angela Brunner Mutter Zitterbacke
  • Uwe Pietsch Peter
  • Erik S. Klein

Як дивитися Alfons Zitterbacke на IPTV Setup

Переглянути Alfons Zitterbacke на IPTV Setup можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Alfons Zitterbacke сьогодні

Почніть безкоштовну пробу IPTV Setup і дивіться Alfons Zitterbacke сьогодні, а також тисячі фільмів, серіалів і прямих каналів у 4K Ultra HD.

Щорічно · 2 пристрої

Дивіться у 4K вже сьогодні ввечері.

$79/рік

  • 80 000+ прямих каналів у 4K UHD
  • 280 000+ фільмів і серіалів
  • Працює на будь-якому пристрої
  • Миттєва активація
  • 30-денна гарантія повернення коштів
Приєдналися 28 400+ задоволених підписників
  1. 01Email
  2. 02Акаунт
  3. 03Активація

Почніть за 60 секунд.

Ваші дані для входу надійдуть до вас, щойно ви завершите реєстрацію.